Nasza Szkoła

Zapewnia dzieciom poczucie bezpieczeństwa, sprzyja tworzeniu dobrej atmosfery i stosunków koleżeńskich. Kładzie nacisk na rozwój fizyczny dziecka, dlatego prowadzi klasy usportowione. Organizuje nietypowe imprezy turystyczno – integrujące np. Rajd nocny, Pieczony ziemniak. Wychodzi naprzeciw potrzebom uczniów i rodziców, dlatego codziennie do godz. 18.00 uczniowie mogą brać udział w zajęciach licznych kół zainteresowań: informatycznym, ekologicznym, plastycznym, recytatorskim, teatralnym, tabliczce mnożenia i w grupach SKS.

W dni wolne od nauki zapewnia uczniom udział w rajdach turystycznych w ramach SKKT. Dla uczniów szczególnie zdolnych oferuje zajęcia matematyczno – informatyczne, koło tabliczki mnożenia i zajęcia konwersacyjne z j. angielskiego. Dla uczniów z trudnościami w nauce organizuje zajęcia wyrównawcze klasach młodszych i starszych. Uczniowie zostają laureatami w konkursach np. ortograficznym, historycznym, ekologicznym oraz wielu innych.

Jesteśmy tutaj

NASZ ADRES: