Nauczyciele

Rok szkolny 2019/2020

NAUCZYCIELE GRUPY PRZEDSZKOLNEJ 4-5 latki

mgr Szlendak Izabela
mgr Babczyńska Irmina 

NAUCZYCIELE GRUPY PRZEDSZKOLNEJ

mgr Czarnecka Katarzyna
mgr Jaworowicz Jolanta
mgr Sawicka Jolanta

 

NAUCZYCIELE EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

mgr Małgorzata Wężowska 1a
mgr Hapter Ewa 1b
mgr Major Emilia 1c
mgr Wyciślak Małgorzata 1d
mgr Kraśniewska Bożena 2a
mgr Legęcka Katarzyna 2b
mgr Pieszak Joanna 2c
mgr Słomczyńska Izabela 3a
mgr Niedzielska Ewa 3b
mgr Urbanik Joanna – religia
mgr Hermelin – Gubała Paulina – język angielski
mgr Lichaczewska Sylwia – etyka

 

NAUCZYCIELE KLAS 4-8

mgr Boniewska Małgorzata – język polski
mgr Golańska Monika – język polski
mgr Lewartowska Dagmara – język polski
mgr Macioszek Wioleta – język polski
mgr Sobala Aneta – matematyka, informatyka
mgr Haptar Marzena – matematyka, informatyka
mgr Niedźwiedzka Katarzyna – matematyka
mgr Czumak Agnieszka – informatyka
mgr Filipiak – Bierzanowska Marta – przyroda, biologia
mgr Szefler Paulina – fizyka
mgr Tokarek Katarzyna – chemia
mgr Drozda Patrycja – geografia
mgr Puszkarek Elżbieta – muzyka
mgr  Legęcka Katarzyna – muzyka
mgr Nowicka Grażyna – język angielski
mgr Hermelin-Gubała Paulina – język angielski
mgr Engler Iwona – język angielski
mgr Kasperec-Capała Ewa – język angielski
mgr Humeniuk Iwona – język niemiecki
mgr Strząbała-Sztobryń Monika – historia
mgr Nowacka Wiesława – historia, nauczyciel bibliotekarz
mgr Kłosińska Wioletta – historia, WDR, WOS
mgr Wutkowska Sylwia – religia
mgr Urbanik Joanna – religia
mgr Dąbrowska Agnieszka – wychowanie fizyczne
mgr Koszykowska Marzena – wychowanie fizyczne
mgr Paliwoda Adam – wychowanie fizyczne
mgr Żbikowska Lena – wychowanie fizyczne
mgr Bartosz Mariola – wychowanie fizyczne
mgr Włodarczyk Beata – technika, nauczyciel bibliotekarz
mgr Kilian – Siarkowska Kinga – plastyka
mgr Lichaczewska Sylwia – etyka
mgr Matuszak Małgorzata – EDB

 

NAUCZYCIELE ŚWIETLICY

mgr Żukowska Joanna
mgr Kyzia Bożena
mgr Kłosińska Wioletta