Konkurs „Polska złota jesień”

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem Konkursu Plastycznego dla uczniów kl.1-3 . „Polska Złota Jesień” są nauczyciele wychowania wczesnoszkolnego  Agnieszka Ślaska, Małgorzata Waszak.
  2. W konkursie mogą brać udział dzieci z klas 1-3.
  3. Praca może być wykonana we współpracy z rodzicami.
  4. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy z wykorzystaniem sztuki składania papieru – origami, nawiązującej tematyką do ,,Złotej polskiej jesieni”.
  5. Format pracy kartki A3.
  6. Każdy uczestnik może dostarczyć do wychowawców klas bądź do klas organizatorów (sala 9,14)maksymalnie jedną prace.
  7. Prace przedstawione na konkurs winny być pracami własnymi autorów nie przedstawionymi w innych konkursach.
  8. Termin oddania prac  10.2024r.
  9. Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce w ciągu jednego tygodnia licząc od dnia 27.10.2024r.
  10. Każda praca powinna zawierać: imię i nazwisko autora oraz klasę.
  11. Informacja o wynikach konkursu zostanie umieszczona na stronie internetowej FB SP 42 .
  12. Dla zwycięzców Konkursu przewidziano nagrody.
  13. Prace oddane na konkurs stają się własnością SP 42 w Szczecinie i mogą być wykorzystywane do organizowania wystaw w szkole.