Pasowanie

Bal Wszystkich Świętych

Dnia 31.X.2018r. odbędzie się w naszej szkole Bal Wszystkich Świętych „Świętych kocham i szanuję, ich uczynki naśladuję” ( w czasie zajęć lekcyjnych). Każdy chętny przebiera się za wybranego Świętego lub Aniołów, którzy przebywają z Bogiem w Niebie. Na balu zostanie rozstrzygnięty konkurs plastyczny ‚Mój ulubiony Święty”. Prace prosimy przynosić do wychowawców lub katechetów do 25 X.

Akcja Charytatywna

„Pełna miska dla schroniska” tydzień dobroci dla bezdomnych zwierząt od 1 X do 26 X. Prosimy naszych przedszkolaków i ich rodziców o przynoszenie darów w postaci puszek, suchej karmy,makaronu, kaszy, ryżu, kocy, ręczników itp. dla bezdomnych zwierząt ze schroniska. Dary należy wkładać do przygotowanego w tym celu pojemnika do 26 X 2018, gdyż tego samego dnia dary zostaną wywiezione do schroniska.

GRUPA 3-4 latki

Przypominamy o konieczności odbijania karty przy każdym przyjściu i wyjściu dziecka z przedszkola. W przeciwnym razie opłata za przedszkole naliczona zostanie od 6:30 do 16:30.

GRUPA 0A

GRUPA 0B